Старост громад Прикарпаття запрошують на безкоштовне навчання


Старост громад Прикарпаття запрошують на безкоштовне навчанняПрограма «U-LEAD з Європою» нещодавно оголосила відбір учасників нової навчальної програми «Кроки для старост 2021». Навчання безкоштовне та відбуватиметься у режимі онлайн. Про це повідомляють в Івано-Франківському регіональному офісі U-LEAD.

Ця програма розроблена спеціально для старост громад та допоможе їм ефективно виконувати повноваження, які передбачені новим законодавством.

«Староста у кожній громаді – це носій і представник влади на місцях. «Кроки для старост» – це та платформа та можливість підняти професійний і практичний рівень організації роботи старости, підвищити обізнаність з правами і обов’язками, покращити комунікацію з мешканцям.», – розповідає Руслан Панасюк, керівник Івано-Франківського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Навчання стартують з 27 вересня 2021 року та триватимуть сім тижнів. Програма освітнього заходу включатиме аналіз нового законодавства, практичні аспекти роботи старост в громада, напрацювання проєктів для розвитку старостинських округів та співпрацю з колегами-старостами зі всієї України.

Для участі в програмі необхідно заповнити заявку та надіслати її на електронну адресу організаторів навчань – regops.u-lead@giz.de, вказавши в темі листа назву громади та область. Заявки прийматимуться до 27 серпня 2021 року, 18:00.

Нагадаємо, що Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.20 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/