В Івано-Франківську преміюватимуть освітян, які щепилися двома дозами вакцини проти COVID-19


В Івано-Франківську працівникам закладів освіти, які вже завершили вакцинацію проти COVID-19, щепившись двома дозами вакцини, виділять премії.

В Івано-Франківську преміюватимуть освітян, які щепилися двома дозами вакцини проти COVID-19

Відповідне рішення ухвалив сьогодні на своєму черговому засіданні виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради.

Розмір премії становитиме 1 тисячу гривень. За задумом членів виконкому, така премія повинна додатково мотивувати освітян, які ще не вакцинувалися, до щеплень протикоронавірусу

Як зауважила, виступаючи на засіданні виконавчого комітету, заступниця директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Наталія Микула, на сьогоднішній день частка педагогів, які щепилися двома дозами вакцини, становить в Івано-Франківській міській територіальній громаді близько 40%. «Тобто це є достатньо високий рівень. Ми продовжуємо. Зараз якщо ми практично в більшості тих бажаючих, які виявили бажання вакцинуватись, педагогів закладів загальної середньої освіти (вакцинували – БРІЗ), зараз – з учорашнього дня активно почали вакцинуватися педагоги і дошкільної освіти», - розповіла пані Микула. При цьому, на її думку, додаткове преміювання дозволить посилити в освітянах розуміння соціальної ролі вакцинації, заохотить педагогів, які ще не щепились, активніше імунізуватись.

«Насувається чергова хвиля коронавірусної хвороби. І для того, щоб діти могли ходити в садочки та школи, для того, щоб ми знову місяцями не сиділи на карантині – треба вакцинуватися. Я вакцинувався сам і закликаю долучатися усіх. Це єдиний спосіб уберегти себе, своїх близьких та колег, визнаний міжнародною спільнотою. Багато хто все ще сумнівається. Тому для додаткової мотивації працівників сфери освіти наш виконавчий комітет проголосував за виділення премій освітянам, що отримають дві дози вакцини», - прокоментував рішення виконкому Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Зі слів міського голови сьогодні виконком опрацьовує також можливість формування додаткових мотиваційних механізмів не лише для освітян, а й для інших категорій осіб, які вакцинуються. Пообіцяв повідомити, про що саме йдеться, після того, як будуть узгоджені усі моменти.19 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/