За фактом пожежі на Бурштинській ТЕС розпочато кримінальне провадження


Слідчі прикарпатської поліції розпочали кримінальне провадження за фактом виникнення пожежі на Бурштинській тепловій електростанції.

За фактом пожежі на Бурштинській ТЕС розпочато кримінальне провадження. Фото: пресслужба ГУНП в Івано-Франківській області

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, вчора, 18 серпня, близько 16.51 години у маслобаку в котлотурбінному цеху блоку № 3 електростанції на позначці 9.6 м виникло займання. До його гасіння було залучено 57 рятувальників на 17 одиницях техніки. Локалізувати пожежу їм вдалося о 18.54 годині, а повністю ліквідувати - лише о 19.23 годині.

За інформацією обласної поліції, кримінальне провадження розпочато за частиною 1 статті 270 Кримінального кодексу України, яка передбачає кримінальну відповідальність за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки.

За фактом пожежі на Бурштинській ТЕС розпочато кримінальне провадження. Фото: пресслужба ГУНП в Івано-Франківській області

На місці пожежі працювали слідчо-оперативні групи Головного управління поліції в області, Галицького та Рогатинського відділень поліції, експерти-криміналісти, а також поліцейські групи реагування.

Для зясування причин займання та обставин пожежі слідчими призначено низку експертиз.

 

Фото: пресслужба ГУНП в Івано-Франківській області

 


19 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/