Іванофранківські освітяни укладуть угоду з представниками церков про співпрацю у вихованні дітей


Наталія Микула - заступниця директора Департаменту освіти та науки ІФМРПредставники церков міста Івано-Франківська допомогатимуть освітянам обласного центру у вихованні дітей.

Відповідну угоду про співпрацю між представниками церков, Івано-Франківським міським головою та керівництвом Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради планується підписати 30 серпня.

Як повідомила на нещодавній оперативній нараді у міського голови заступниця директора Департаменту освіти та науки Наталія Микула, угоду буде підписано в ході традиційної конференції освітніх працівників, яка відбуватиметься 30 серпня на базі приватного закладу освіти – Католицького ліцею святого Василія Великого. «Власне, освітяни обрали тему «Формування української ідентичності учнівської молоді і на цій зустрічі також буде підписана угода співпраці між церквами міста Івано-Франківська з питань виховання з міським головою і відповідно з Департаментом освіти та науки», - зазначила чиновниця.

Нагадаємо, відповідно до частини 3 статті 35 Конституції України церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа – від церкви.

 

На фото: Наталія Микула - заступниця директора Департаменту освіти та науки ІФМР19 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/