В Івано-Франківську гратимуть в «чу-ва-чі» та «хрестики-нулики»


В Івано-Франківську гратимуть в «Чу-ва-чі» та «Хрестики-нулики»В Івано-Франківську до 30-річчя Незалежності України вирішили підійти спортивно. Відтак, вже найближчими вихідними в обласному центрі Прикарпаття відбудеться Фестиваль активного дозвілля.

Про це, зокрема, директор Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко розповів вчора на оперативній нараді у Івано-Франківського міського голови.

З його слів, крім пробіжки чиновників міськвиконкому та турніру з пляжного волейболу, про які БРІЗ писав вже раніше, на фестивалі будуть представлені змагання з досить нетрадиційних для спортивних змагань, проте доволі звичних для пересічних українців «видів спорту», як «чу-ва-чі» та «хрестики-нулики».

Ідея настільки сподобалась Івано-Франківському міському голові Руслану Марцінківу, що він, певно, жартуючи (хоча в кожному жарті, як відомо, є частка правди) поцікавився у директора Департаменту молодіжної політики і спорту Віталія Матешка, який доповідав на нараді програму фестивалю, хто очолює в Івано-Франківській області федерацію грив в «чу-ва-чі». На відповідь, що такої федерації наразі на Прикарпатті немає, мер запропонував призначити головою такої федерації «фахівця з «чу-ва-чі» - начальника управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради Андрія Гіглюка.

Крім вказаних змагань, учасники фестивалю також змагатимуться з фрізбі, кульової стрільби та флорболу, у якому, за твердженням пана Матешка візьмуть участь команди з інших міст України, зокрема, з Луцька та Чернівців. Крім того, на фестивалі його учасники зможуть спробувати фейс-арт та насолодитись показовими виступами з художньої гімнастики у виконання вихованців спортивних шкіл міста Івано-Франківська.

Нагадаємо, Фестиваль активного дозвілля відбуватиметься на міському озері в обласному центрі 21 серпня з 10.00 години.18 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/