До участі у Ході ровесників Незалежності в Івано-Франківську вже зголосились майже дві сотні 30-річних освітян та випускників іванофранківських шкіл


Наталія Микула - заступник директора Департаменту освіти та науки ІФМР293 педагога та випускника закладів освіти міста Івано-Франківська, яким цьогоріч виповнюється 30 років, зголосилися вже взяти участь у Ході ровесників Незалежності, яка відбуватиметься в Івано-Франківську 24 серпня.

Відповідну озвучила сьогодні на оперативній нараді в міськвиконкомі заступник директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Наталія Микула, зауваживши, що вказана статистика відображає останні дані станом на вчора, 16 серпня.

З її слів, найбільшу частку з вказаного числа – 216 осіб – складають педагоги та випускники закладів загальної середньої освіти міста. Ще 77 – це працівники закладів дошкільної освіти, позашкільних освітніх закладів та профтехучилищ.

Пані Микула також зауважила, що найбільше педагогів – ровесників незалежності працюють сьогодні у Ліцеї № 7 Івано-Франківської міської ради. «Їх там є 7 педагогів, які теж будуть брати участь», - зазначила чиновниця і зауважила, що до участі у ході зголосилися навіть педагоги з числа молодих мам, які перебувають у відпустках з догляду за дитиною. «Мами сказали, що вони прийдуть навіть зі своїми дітками, щоб взяти участь у цій ході», - зазначила заступниця керівника освітнього департаменту.

Як вже зазначається, у ході планується задіяти також випускників шкіл 2008 року випуску. Для цього їхні колишні класні керівники проводять відповідну інформаційну роботу – телефонують до своїх колишніх учнів, яким вже тридцять, і багато з останніх вже дали згоду на участь в акції.

Нагадаємо, Хода ровесників Незалежності пройде в Івано-Франківську 24 серпня о 10.30 годині від Вічевого майдану до Меморіального скверу. Участь в ній війзьмуть іванофранківці, яким цьогоріч виповнюється 30 років.17 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/