Погуляли на весіллі: на Прикарпатті – новий факт масового харчового отруєння


Погуляли на весіллі: на Прикарпатті – новий факт масового харчового отруєння. Фото з відкритих джерел ілюстративнеНа Прикарпатті – новий випадок масового харчового отруєння людей.

Як повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації з посиланням на інформацію Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», протягом 13 – 16 серпня до медичних закладів області було госпіталізовано 11 осіб. В тому числі 3 дітей віком 11, 13 та 17 років було госпіталізовано до інфекційного відділення КНП «Яремчанська центральна міська лікарня», ще 8 дорослих потрапили на лікарняні ліжка Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

Об’єднує усіх цих людей одне: 11 серпня усі вони гуляли на весіллі у колибі «Гуцульська світлиця» у селі Поляниця Надвірнянського району, після чого 12 серпня вирушили на полонину, прихопивши з собою залишки їжі.

Стан потерпілих медики оцінюють як середньої степені важкості. Спеціалістами Надвірнянського районного та Івано-Франківського районного відділів ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проводиться епідрозслідування на об'єкті виникнення спалаху.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне17 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/