Внаслідок пожежі в Івано-Франківському СІЗО загинув ув’язнений. Звинувачують його співкамерника


Внаслідок пожежі в Івано-Франківському СІЗО загинув ув’язнений. Звинувачують його співкамерникаУ Державній установі «Івано-Франківська установа виконання покарань № 12», відомій також як Івано-Франківський слідчий ізолятор, загинув ув’язнений.

Про це повідомили у пресслужбі Івано-Франківської обласної прокуратури.

Як зазначається, причиною смерті стали опіки, отримані в’язнем за кілька днів до того. Так, 10 серпня цього року 33-річний ув’язнений установи виконання покарань, перебуваючи у камері, вчинив підпал своїх речей, постільної білизни та іншого майна установи. Внаслідок цього його сусід по камері отримав опіки тіла та опіки верхніх дихальних шляхів. У важкому стані він був доставлений в реанімаційне відділення обласної клінічної лікарні, де 14 серпня помер від отриманих опіків.

За даним фактом Івано-Франківською обласною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України, яка передбачає кримінальну відповідальність за умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, вчинене шляхом підпалу, що спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки.16 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/