Працівники "Івано-Франківськгазу" підвищили кваліфікацію з монтажу пластикових газопроводів


Фахівці "Івано-Франківськгазу" взяли участь у тренінгу із монтажу пластикових газопроводів від турецької компанії NTG Plastik на базі АТ “Львівгаз”. Таке навчання необхідне для реалізації проєктів редизайну газових мереж, які дозволять скоротити технологічні витрати газу та підготувати їх до роботи із воднем.

У рамках тренінгу фахівці NTG Plastik та газорозподільних компаній обмінялися досвідом й напрацюваннями в сфері технологій зварювання поліетиленових труб, застосування терморезисторного зварювання, а також обговорили особливості використання нової продукції компанії.

Газорозподільна система Івано-Франківщини є однією з найстаріших в Україні. Більшість мереж прокладалися в 50-60-х рр. минулого століття. Тож заміна застарілих та зношених газопроводів на нові поліетиленові труби є одним з пріоритетних напрямків інвестиційної програми АТ "Івано-Франківськгаз". Інвестпрограма виконується в рамках великого проєкту редизайну газових мереж та підвищення безпеки газопостачання. Редизайн мереж дозволить використати газозподільну систему на повну потужність та замінити природний газ на водень.

«На Прикарпатті в рамках інвестиційної програми зараз тривають роботи із заміни зношених сталевих газопроводів на поліетиленові. На сьогодні в нашій області вже змонтовано і експлуатується 5,5 тис. кілометрів поліетиленових газових мереж», - розповідає провідний інженер служби контролю за виробництвом АТ "Івано-Франківськгаз" Віктор Кобута.

Він разом із своїми колегами взяв участь у тренінгу на базі АТ “Львівгаз” та планує здобутий досвід використовувати на своєму підприємстві. Адже у майбутньому газорозподільна компанія планує повністю перейти на поліетилен. Тож ця технологія широко застосовуватиметься вже у найближчий час на Івано-Франківщині.13 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/