Роботи із спорудження спортзалу у школі села Новиця на Калущині – на завершальному етапі – Світлана Онищук


У селі Новиця Калуського району доходять свого завершення роботи з будівництва спорткомплексу у місцевій школі.

Роботи із спорудження спортзалу у школі села Новиця на Калущині – на завершальному етапі – Світлана Онищук. Фото з допису Світлани Онищук в телеграмі

Про це повідомила у телеграмі голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

З її слів, школа у Новиці не мала спортзалу з 1938 року. Тепер же перспектива, що у школі такий спортзал буде набуває реальних обрисів. Власне спортзал вже збудовано і тепер там ведуться внутрішні оздоблювальні роботи. «Наразі ведуться внутрішньо-оздоблювальні роботи, здійснюється благоустрій території. Завершується прокладання внутрішньої системи каналізації та водопостачання, встановлюється система опалення.

Спорудження спорткомплексу знаходиться на завершальному етапі. Тож, маю надію, що невдовзі школярі Новиці зможуть займатися фізичною культурою у сучасних комфортних приміщеннях, де облаштовано душові кабіни та просторі роздягальні», - зазначила очільниця облдержадміністрації.

Вона також відзначила, що кошторисна вартість робіт становить 35 мільйонів гривень. Фінансування здійснюється з коштів державного бюджету в рамках Національного проєкту «Велике будівництво». «Це один із найбільших проєктів програми «Велике будівництво», - відзначила Світлана Онищук.

 

Фото з допису Світлани Онищук в телеграмі12 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/