Іванофранківський водоканал отримав нового керівника


Віталій Савенко - новий генеральний директор КП "Івано-Франківськводоекотехпром". Фото з допису Руслана Марцінківа у фейсбуціКомунальне підприємство «Івано-Франківсьководоекотехпром» має нового керівника.

Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків своїм розпорядженням призначив на посаду генерального директора підприємства Віталія Савенка, про що сам мер повідомив у фейсбуці.

«Підписав розпорядження про призначення нового керівника КП «Івано-Франківськводоекотехпром». Новим очільником підприємства стане Віталій Савенко», - зазначив міський голова у соцмережі. З його слів, новий очільник водоканалу раніше працював в акціонерному товаристві «Івано-Франківськгаз» та у виробничому об’єднанні «Карпати», а відтак добре обізнаний з роботою комунального господарства.

«Я щиро бажаю новому керівнику, щоб довірене йому підприємство розвивалось та піднялось на високий рівень! Та надіємось на плідну співпрацю», - відзначив Руслан Марцінків.

Сьогодні ж нового генерального директора КП "Івано-Франківськводоекотехпром" було представлено членам виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради на черговому засіданні виконкому, що відбувалося у селі Підлужжя Івано-Франківської міської територіальної громади.

 

Фото з допису Руслана Марцінківа у фейсбуці12 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/