Виставку пожежно-рятувальної служби області відвідали діти приватного закладу дошкільної освіти “The English school”


10 серпня до івано-франківських рятувальників завітали в гості  діти приватного закладу дошкільної освіти “The English school”, щоб дізнатися про героїчну професію рятувальника.

Цікава екскурсія стала для дітей чудовою нагодою краще зрозуміти правила безпеки життєдіяльності. Дітям сподобалося усе: і розповідь про пожежі, старовинні експонати, які є на виставці пожежно-рятувальної служби Головного управління ДСНС в області. Особливо вразив їх кінно-бочковий хід, який перебував на озброєнні пожежних Станіславова до 1924 року. Під час екскурсії діти мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників.

Дітлахи та їх вихователі із задоволенням спілкувалися із рятувальниками та позували для фото поруч з технікою, мали змогу одягнути професійний одяг в якому працюють пожежні. Рятувальники розповіли маленьким відвідувачам виставки про те, як працює та чи інша техніка. Але найголовніше це те, що діти отримали  урок з безпеки життєдіяльності, адже на безліч питань, які були задані в ході екскурсії, всі отримали вичерпні відповіді.
Гостям надзвичайно сподобалася історична мандрівка залами виставки пожежно-рятувальної служби.10 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/