В Івано-Франківській територіальній громаді цьогоріч замінили майже 1 тисячу ламп зовнішнього вуличного освітлення


Віктор Шутка - в.о. директора КП "Івано-Франківськміськсвітло"Загалом майже 1 тисячу ламп у системах зовнішнього вуличного освітлення було замінено цьогоріч на території Івано-Франківської міської територіальної громади.

Про це розповів сьогодні на оперативній нараді у керівництва міста виконувач обов’язків директора комунального підприємства «Івано-Франківськміськсвітло» Віктор Шутка.

З його слів, заміна ламп зовнішнього освітлення сьогодні є одним з головним напрямків роботи очолюваного ним підприємства. При цьому у селах Івано-Франківської територіальної громади ламп цьогоріч довелося замінити більше, ніж по місту Івано-Франківську. Так, в обласному центрі Прикарпаття від початку цього року було замінено 412 натрієвих лам та 55 LED-ламп, а у селах громади – 67 натрієвих та 453 LED-ламп. Сам очільник міськсвітла пов’язує це з тією обставиною, що по місту протягом останніх робіт здійснювалася систематична робота з обслуговування систем освітлення і при цьому у місті використовуються більш якісні лампи з довшим терміном експлуатації. «Але ми цю ситуацію виправимо. Ось на прикладі Чернієва. Ми дійсно багато там міняли ламп, а цього року – набагато менше», - запевнив Віктор Шутка.

Він також зауважив, що у сільській місцевості заміна ламп зовнішнього освітлення – процес значно складніший, ніж у місті. Адже не всюди автовишка може під’їхати до відповідної електроопори, а відтак подекуди доводиться шукати альтернативні способи дістатись до світильника.10 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/