Прикарпатські рятувальнии приймали у себе інклюзивних дітей


Сьогодні у гості до рятувальників завітали особливі гості-вихованці Інклюзивної групи Громадської організації “Об’єднані любов’ю”. Дана Громадська організація об’єднала в собі учасників,які мають особливих дітей та молодь у сім’ях,та влаштовує для них різні заходи та екскурсії. Зокрема, сьогодні- це екскурсія до пожежно-рятувальної частини.
Рятувальники продемонстрували присутнім спецтехніку та бойове спорядження, яке використовують у своїй роботі. Але найбільшу радість та захоплення у присутніх, викликала можливість посидіти у пожежній машині. Як зазначила керівниця ГО “Об’єднані любов’ю” - Марія Червак,що дуже рідко вдається побачити на обличчях її вихованців таке захоплення,радість та зацікавленість і щиро подякувала рятувальникам за щирі емоції її підопічних.
Працівники Служби порятунку у доступній формі наголосили на важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності на природі – у лісі та біля водойм, у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів. Також нагадали, як правильно поводитися вдома з газовими та електроприладами, щоб не трапилося біди, і застерегли від необачних вчинків.
А на завершення було проведено екскурсію виставкою пожежно-рятувальної служби Прикарпаття, де у кожному виставковому залі на відвідувачів чекали цікаві експонати та захоплюючі розповіді.


9 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/