Група працівників оборонного підприємства підторговувала прекурсорами


Група працівників оборонного підприємства підторговувала прекурсорамиЗа процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону викрито на одному із Державних підприємств оборонно-промислового комплексу Хмельниччини діяльність злочинної групи на незаконному виробництві, зберігання прекурсорів, заволодінні ними шляхом зловживання службовим становищем та порушенні встановлених правил обігу прекурсорів (за частиною 2 статті 311, частинами 1, 2 статті 312 та частиною 1 статті 320 КК України), - повідомили у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

За даними слідства, члени злочинної групи із числа працівників підприємства збували прекурсори, які підприємство використовувало в своїй діяльності, стороннім особам на території області та за її межами. При цьому на підприємстві виявлено значну кількість необлікованих прекурсорів та порушення умов їхнього зберігання.

Викриття злочину проводилося прокурорами спільно з оперативними працівниками спецполіції Хмельницького районного управління поліції, управління боротьби з наркозлочинністю ДБН Нацполіції та слідчими слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області. Слідство триває. Більшості фігурантам оголошено про підозру.

У Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері Західного регіону зауважили, що прекурсори активно використовуються у злочинній діяльності при виготовленні синтетичних наркотиків, а тому підлягають спеціальному контролю та обліку.7 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/