Будівництво нової тролейбусної лінії в Івано-Франківську: вже встановлено 220 з 270-ми запланованих опор контактної мережі


Віталій Голутяк - директор КП "Електроавтотранс"В Івано-Франківську триває будівництво нової тролейбусної лінії, яка, нагадаємо, з’єднає мікрорайони Пасічна та БАМ через вулиці Гетьмана Мазепи, Гурика, сполучені Південний та Північний бульвари та вулицю Галицьку.

Про перебіг робіт розповів на нещодавній оперативній нараді у міського голови обласного центру директор комунального підприємства «Електроавтотранс» Віталій Голутяк.

З його слів, лінія буде двосторонньою і матиме протяжність 7 кілометрів. Вздовж лінії планується встановити всього близько 270 опор контактної мережі, 220 з яких вже встановлені. «Лишилися лише ділянки перехрестя та розворотні кільця», - зауважив керівник «Електроавтотрансу». Він також відзначив, що на сьогоднішній день вже на 80% готові два модулі тягової підстанції, що їх планується встановити на обох кінцях лінії. Збирання модулів відбувається у місті Запоріжжя. Після 13 серпня заплановані їх заводські випробування, а на початку вересня, - сподіваються в «Електроавтотансі», - модулі вже надійдуть до Івано-Франківська.

«Крім того, це будівництво передбачає нове освітлення повністю протягом цілого маршруту і 3,5 кілометри підземних кабельних ліній, з яких перші 1,5 кілометри ми вже з кінця серпня починаємо прокладати ці кабельні мережі», - додав Віталій Голутяк.

 

На фото: Віталій Голутяк - директор КП "Електроавтотранс"

 6 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/