На Прикарпатті суд змусив військову частину сплатити учаснику бойових дій компенсацію за невикористані додаткові відпустки


На Прикарпатті суд змусив військову частину сплатити учаснику бойових дій компенсацію за невикористані додаткові відпусткиІвано-Франківський окружний адміністративний суд задовольнив позов учасника бойових дій до військової частини.

Про це повідомили у пресслужбі суду.

Як зазначається, суд визнав протиправними дії щодо не виплати індексації грошового забезпечення за період з 2 червня 2015 до 29 липня 2016 включно та грошової компенсації за невикористані календарні дні додаткової відпустки, як учаснику бойових дій, за 2015 рік та 2016 рік.

У висновках рішення суду зазначається:

«Відповідач невірно визначив базовий місяць для нарахування індексації та не встановив перевищення порогу індексації, який установлюється в   розмірі 103 відсотка, а тому такі дії є протиправними.

Суд також дійшов висновку про те, що при звільненні з військової служби у запас позивач мав право на отримання грошової компенсації за невикористану ним додаткову відпустку як учасник бойових дій».

Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку, - нагадали у пресслужбі суду.5 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/