Сім турецьких автобусів для іванофранківських міських маршрутів уже у Києві


Сім турецьких автобусів для іванофранківських міських маршрутів вже у Києві. Фото: з відкритих джерел ілюстративнеСім новеньких автобусів “Guleryuz Cobra”, виготовлених у Туреччині на замовлення івано-франківського комунального підприємства «Електроавтотранс», уже в Україні.

Про це повідомив сьогодні, на оперативній нараді у міського голови обласного центру директор підприємство Віталій Голутяк.

Нагадаємо, у квітні цього року Івано-Франківська міська рада ухвалила рішення дозволити КП «Електроавтотранс» придбати в лізинг 7 нових автобусів “Guleryuz Cobra GM 220 LE” для потреб міських комунальних громадських перевезень. Автобуси планувалося використати на маршрутах громадського транспорту №№ 58, 59, 60, 61, які з’єднують Європейську площу в місті Івано-Франківськ з селами Івано-Франківської міської територіальної громади: Камінне, Радча та Тисменичани.

У червні цього року Івано-Франківський міський голова анонсував прибуття нових автобусів до Івано-Франківська вже на початку липня і припустив можливість створення ще одного комунального маршруту громадського транспорту. На той час збирання автобусів на заводі у місті Бурса, що у Турецькій Республіці, ще не було завершено.

Отримати нову техніку в липні, як бачимо, не вийшло, втім поставка затрималась, як видно не надовго.

Зі слів Віталія Голутяка, в даний час автобуси вже у Києві і до п’ятниці, як очікується будуть вже в Івано-Франківську. «Це 9,5-метрові автобуси, які розраховані на перевезення 68 пасажирів», - пояснив директор комунального підприємства. Він також зауважив, що парку КП «Електроавтотранс» вже є 5 таких автобусів, які експлуатуються вже 1,5 року, тож тепер їх буде 12.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне3 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/