В Коломиї оголосили жалобу за загиблими в авіатрощі у Шепарівцях


В Коломиї оголосили жалобу за загиблими в авіатрощі у ШепарівцяхВ Коломийській міські територіальній громаді оголошено Дні жалоби за загиблими внаслідок падіння легкомоторного спортивного літака у селі Шепарівці.

Про це повідомив Коломийський міський голова Богдан Станіславський.

З його слів, відповідно до розпорядження міського голови від 29 липня № 287-р Днями жалоби оголошено 30 та 31 липня. В ці дні на всій території громади буде приспущено Державні прапори на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, а також скасовано усі розважальні заходи.

Нагадаємо 28 липня у селі Шепарівці Коломийської міської територіальної громади розбився легкомоторний спортивний літак “WT-10 Advantic”з чотирма людьми на борту. Літак впав на житловий будинок, спричинивши пожежу. Внаслідок авіакатастрофи пілот літака – 60-річний підприємець-авіатор Ігор Табанюк – та троє його пасажирів – громадяни США та підданий Великої Британії – загинули.

Богдан Станіславський також повідомив, коли і де відбудуться жалобні заходи з похорон та вшанування пам’яті Ігоря Табанюка. Так, 30 липня з 18.00 годині у Церкві Святого Йосафата, відомій в Коломиї, як "Дитяча церква", читатимуть Псалтир. 31 липня о 12.00 там же відбудеться похоронне богослужіння, а поховають загиблого на кладовищі у селі Королівка Коломийської міської територіальної громади.30 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/