Коломийська міськрада виділить допомогу власникам будинку, який постраждав внаслідок падіння літака


Коломийська міськрада виділить допомогу власникам будинку, який постраждав внаслідок падіння літака. Фото з допису Богдана Станіславського у фейсбуціКоломийська міська рада виділить матеріальну допомогу власникам будинку у селі Шепарівці Коломийської міської територіальної громади, який постраждав внаслідок падіння на нього літака.

Про це повідомив сьогодні міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

Нагадаємо, 28 липня на будинок впав легкомоторний спортивний літак “WT-10 Advantic”, пілотований відомим у Коломиї льотчиком Ігорем Табанюком. Внаслідок авіакатастрофи пілот та троє його пасажирів – іноземних громадян – загинули. У будинку ж виникла пожежа.

Як зауважив Богдан Станіславський, сьогодні вчорашню авіакатастрофу обоговорювали на засіданні Коломийської міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Рішенням комісії було дано завдання відділу з питань цивільного захисту Коломийського міськвиконкому підготувати кваліфікаційну ознаку надзвичайної ситуації. «Це частина процедури, яка дозволить комісії ТЕБ та НС звернутись до виконавчого комітету з поданням виділити кошти з міського бюджету на відновлення будинку та компенсацію збитків», - зазначив міський голова.

З його слів, наразі говорити про точну суму компенсації ще зарано. Її буде визначено за результатами експертизи.

 

Фото з допису Богдана Станіславського у фейсбуці29 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/