До освіти через вакцинацію: в разі посилення карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови вакцинації 80% персоналу


До освіти через вакцинацію: в разі посилення карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови вакцинації 80% персоналу. Фото з відкритих джерел ілюстративнеУ разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки навчальні заклади працюватимуть лише в тому разі, коли щонайменш 80% персоналу буде вакциновано.

Відповідне рішення ухвалив вчора Кабінет Міністрів України.

Як повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України, 28 липня Уряд ухвали зміни до постанови Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», якими запровадив вказані вище обмежувальні заходи на випадок посилення карантину.

«Однією з важливих новацій стають правила роботи навчальних закладів в умовах карантину. В разі виходу регіону з зеленої зони, тобто потрапляння в жовту, помаранчеву чи червону, задля роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу», - прокоментував зміни Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

В МОЗ переконані, що вакцинація залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань і смертей, а також боротьби з пандемією і вважають, що лише через вакцинацію освітяни знову зможуть повернутись до звичного життя і навчання.

Як зазначається, вакцинація працівників закладів освіти відбуватиметься організовано, мобільними бригадами з імунізації.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне29 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/