Стало відомо, де в Івано-Франківську відкриють нові центри та пункти вакцинації


Стало відомо, де в Івано-Франківську відкриють нові центри та пункти вакцинації. Фото з відкритих джерел ілюстративнеНа Прикарпатті опрацьовують можливість відкриття нових центрів та пунктів щеплення населення проти COVID-19.

Про це повідомив керівник Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Руслан Савчук.

З його слів, найближчими днями два нові центри масової вакцинації населення запрацюють у місті Івано-Франківську. Один відкриється на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, що на вулиці Гетьмана Мазепи, 142а; другий запрацює у торгівельному центрі «Епіцентр», на вулиці Івасюка, 17.

При цьому центр вакцинації у Коледжі фізвиховання працюватиме щоденно в той час, як аналогічна структура в «Епіцентрі» прийматиме охочих щепитись по суботах та неділях.

«Вдячний керівникам закладів та підприємств щодо сприяння нам у забезпеченні безперешкодного доступу для наших громадян в отриманні своєї дози вакцини», - зазначив Руслан Савчук.

Він також зауважив, що щеплення проводитимуть вакциною CoronaVac та Moderna. Бажаючим вакцинуватись необхідно мати при собі паспорт та мобільний телефон.

Нагадаємо, раніше про намір відкрити в Івано-Франківську додатковий центр масової вакцинації населення, який розташовуватиметься у центральній частині міста повідомляла голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне27 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/