Цьогорічні результати ЗНО в Івано-Франківську – найвищі за 15 років – Наталія Микула


Наталія Микула - заступниця диретора Департаменту освіти та науки ІФМРРезультати тестувань з зовнішнього незалежного оцінювання, продемонстровані цього іванофранківськими випускниками, є найкращими за 15 років проведення ЗНО на Прикарпатті, - стверджує заступниця директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Наталія Микула.

Відповідну інформацію вона озвучила сьогодні, на оперативній нараді в міському виконавчому комітеті.

«Хочу сказати, що історія зовнішнього незалежного оцінювання починається з 2004 року, бо, власне, у 2004 році – це був перший рік, коли частково проводилося ЗНО. У 2006 році був створений центр оцінювання якості освіти в державі, а вже з 2008 року почали результати ЗНО зараховуватись для вступу у вузи. Якщо, скажімо обрати десь середню цифру – 17 років і 13 – середня цифра 15 років, то за 15 років місто Івано-Франківськ вперше мало такий високий результат, тобто 10 оцінок 200 балів, а 9 учнів – ви вже про це чули, ви вже про це знаєте», - зазначила пані Микула.

Нагадаємо, найвищий результат – 200 балів – на тестуваннях з ЗНО отримали випускники іванофранківських Ліцею № 11 – Олег Степуняк та Антон Тимків (обидва з предмету Англійська мова), Ліцею імені Миколи Сабата – Лев Мануляк (Англійська мова) та Денис Зікратий (Математика), Ліцею № 19 – Софія Козубаш (Українська мова і література), Ліцею № 5 – Анна Боднар, яка відстояла свої 200 балів на тестуванні з предмету Англійська мова через апеляцію; Ліцею імені Івана Пулюя – Світлана Джус (Фізика), Микола Ломей (Біологія), а також Володимир Рущак, який отримав по 200 балів одразу з двох предметів – Фізики та Математики.

Чиновниця також зауважила, що в місті Івано-Франківську цьогоріч 160 випускників набрали на тестуваннях ЗНО від 195 до 199 балів. «Це дуже високий результат. Власне, це оцінки найвищого рівня. Це є 10, 11, 12 балів», - пояснила Наталія Микула.

Так, 54 випускники отримали такий результат з української мови (найбільше з них – 21 – це випускники Ліцею імені Миколи Сабата), 49 – з англійської мови (в тому числі 14 випускників Ліцею імені Миколи Сабата та 13 випскників Ліцею № 11), 19 – з історії України (в тому числі по 4 вискники ліцеїв імені Івана Пулюя та імені Миколи Сабата), 14 – з біології (найбільше – 5 випускників Ліцею імені Івана Пулюя), 12 – з математики (в тому числі по 4 випускники ліцеїв імені Івана Пулюя та імені Миколи Сабата), 5 – хімії (з них 3 – це випускники Ліцею № 23 імені Романа Гурика), 5 – з географії (в тому числі по 2 випускники ліцеїв №№ 11 та 25), 2 – з фізики (усі – випускники Ліцею імені Івана Пулюя).

 

На фото: Наталія Микула - заступниця диретора Департаменту освіти та науки ІФМР27 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/