У Яремчі забудовника змусили сплатити до бюджету 2 мільйона гривень пайової участі


У Яремчі забудовника змусили сплатити до бюджету 2 мільйона гривень пайової участіНадвірнянська окружна прокуратура домоглася стягнення до бюджету Яремчанської міської територіальної громади понад 2 мільйона гривень коштів пайової участі.

Як повідомили у пресслужбі Івано-Франківської обласної прокуратури, виконавчим комітетом Яремчанської міської ради та одним з товариств з обмеженою відповідальністю було укладено договір про пайову участь замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно-транспортної й соціальної інфраструктури міста.

Втім, суб’єкт господарювання сплачував обумовлені договором кошти не в повному обсязі, через

що утворилась заборгованість перед місцевим бюджетом. Реагуючи на виявлені порушення, Надвірнянська окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Івано-Франківської області з позовом про стягнення заборгованості зі сплати пайового внеску в розмірі понад 2 мільйони гривень.

У свою чергу суд задовольнив позов у повному обсязі та зобов’язав суб’єкта господарювання сплатити до бюджету Яремчанської міської територіальної громади заборгованість з пайової участі у розмірі понад 2 мільйони гривень.26 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/