В Івано-Франківську відбудеться медовий фестиваль


В Івано-Франківську відбудеться медовий фестивальФестиваль-ярмарок «Меди Прикарпаття – 2021» відбудеться прийдешніми вихідними в Івано-Франківську.

Як повідомили у Департаменті інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради, фестиваль відбуватиметься з 30 липня по 1 серпня на площі Ринок обласного центру.

Організаторами проведення заходу стали Спілька пасічників Прикарпаття спільно з комунальним підприємством «Центр розвитку міста та рекреацій».

У програмі фестивалю – ярмарок меду та продуктів бджільництва, різноманітні майстеркласи та конкурси, семінари та лекції від видатних пасічників, а також виступи місцевих виконавців та гуртів. Так, 30 липня з 14.00 години учасників та гостей фестивалю бавитимуть вокальний колектив «Будьмо» та кавер гурт “MALEX BAND”. 31 липня о 12.00 годині естафету переберуть заслужена артистка України Олеся Пасічняк та переможець «Голосу країни – 2021» Сергій Лазановський. Крім того, свої виступи на творчих майданчиках фестивалю представлять вихованці Творчої вокальної майстерні Вікторії Ватащук, Продюсерського центру “Star Team” та Танцювальної школи Влада Ями.26 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/