Отруєння дітей в Яблуниці: кількість госпіталізованих на ранок сягнула 17 осіб


Отруєння дітей в Яблуниці: кількість госпіталізованих на ранок сягнула 17 осіб. Фото з відкритих джерел ілюстративнеСтаном на ранок 23 липня до лікувальних закладів міст Яремче та Надвірна було госпіталізовано 17 осіб з числа осіб, які отруїлися в одному з дитячих спортивних таборів села Яблуниця Поляницької сільської територіальної громади.

Нагадаємо, за даними поліції, 22 липня 9 осіб, в тому числі 8 дітей віком від від 7 до 13 років були госпіталізовані з діагнозом гострий гастроентерит. Усі потерпілі з 17 липня відпочивали в одному зі спортивних таборів села Яблуниця.

Як повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, станом на ранок 23 липня кількість госпіталізованих сягнула 17, в тому числі 16 дітей.

З них 9 осіб, в тому числі 8 осіб та 1 дорослий були госпіталізовано до Яремчанської центральної міської лікарні ще 8 дітей – до Надвірнянської дитячої лікарні. В управлінні з питань цивільного захисту стверджують, що усім потерпілим було діагностовано гострий гастроентероколіт.

Усі постраждалі відповічивали в готелі «Таємниці Карпат», що у селі Яблуниця. В даний час там проводяться заходи з епідрозслідування. Обставини отруєння уточнюються.

Стан усіх потерпілих лікарі оцінюють як середньої степені важкості.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне23 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/