Іванофранківська випускниця, яка виграла апеляцію щодо результатів ЗНО, отримає грошову винагороду


Анна Боднар - випускниця Івано-Франківського ліцею № 5, отримала 200 балів на ЗНО з англійської мови. Фото з відкритих джерелАнна Боднар – випускниця Івано-Франківського ліцею № 5, яка набрала 200 балів у тестуванні з англійської мови в рамках зовнішнього незалежного оцінювання, отримає грошову винагороду з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади.

Відповідне рішення ухвалив вчора на своєму черговому засіданні виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради.

Раніше БРІЗ вже повідомляв, що найвищий показник на тестуваннях з ЗНО отримали 8 випускників закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської міської територіальної громади (в тому числі одни - з двох предметів). Пізніше виявилось, що насправді «200-бальників» в Івано-Франківську – не 8, а 9. Випускниця Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради Анна Боднар, яка набрала 199 балі на тестуванні з англійської мови, подала апеляцію і довела свою правоту. За результатами розгляду апеляції їй було зараховано 200 балів. «У нас одна дівчинка – випускниця 5-го ліцею Анна Боднар – вона апелювала результати ЗНО з англійської мови і, власне, комісія прислухалася державні і виставила їй 200 балів. Тому було б цілком справедливо, що так як інші дітки, вона отримала цю винагороду», - прокоментувала вказану ситуацію присутня на засіданні заступниця директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Наталія Микула.

Раніше рішенням Івано-Франківсьокого міськвиконкому 8 іванофранківських «200-бальників» отримали грошову винагороду в розмірі по 5 тисяч гривень на кожного. Тепер же 35 голосами «за» виконконком вирішив надати аналогічну винагороду також Анні Боднар.

 

Фото з відкритих джерел23 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/