Івано-Франківський департамент молодіжної політики виграв грант на протидію торгівлі жінками


Назарій Куземка - заступник директора Департаменту молодіжної політики та спорту ІФМР - начальник відділу молодіжної та гендерної політикиДепартамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради виграв грант на реалізацію проєкту з протидії торгівлі жінками та дівчатами.

Про це розповів на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради заступник директора Департаменту – начальник відділу молодіжної та гендерної політики Назарій Куземка.

З його слів, Департамент ще 28 травня подав заявку на отримання гранту до Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив, а позавчора стало відомо, що запропонований проєкт отримає необхідне фінансування.

Проєкт реалізовуватиметься з 1 серпня 2021 року до 1 лютого 2022 року. Сума гранту – 150 тисяч гривень.

Як зауважив пан Куземка, торгівля людьми сьогодні є дуже важливою соціальною проблемою глобального масштабу, яка за рівнем суспільної небезпечності поступається хіба що проблемам торгівлі наркотиками та зброєю. «Це проблема, якій весь цивілізований світ надає великого значення і Україна на шляху до того цивілізованого світу також. Однією з умов надання Україні безвізу було те, що Україна повинна посилити роботу у сфері протидії торгівлі людьми. Тому ми виграли такий грант у канадського фонду – називається: «Протидія торгівлі жінками та дівчатами» - важлива соціальна проблема, яку ми намагатимемося розкрити і більше до суспільства донести ту проблему, тому що суспільство українське зорієнтовано на пошук кращої роботи за кордоном і зазвичай люди наші в силу малої обізнаності потрапляють в ситуації торгівлі людьми», - прокоментував важливість проєкту посадовець.

 

На фото: Назарій Куземка - заступник директора Департаменту молодіжної політики та спорту ІФМР - начальник відділу молодіжної та гендерної політики22 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/