В Івано-Франківську 30-ту річницю Незалежності відзначать велопробігом


В Івано-Франківську 30-ту річницю Незалежності відзначать велопробігом. Фото з відкритих джерел ілюстративнеВелопробіг, присвячений 30-тій річниці Незалежності України проведуть в Івано-Франківську.

Відповідне рішення ухвалив сьогодні, на своєму черговому засіданні міський виконавчий комітет.

Як повідомив, виступаючи на засіданні, заступник директора Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Назарій Куземка, велопробіг відбудеться 22 серпня. Участь у ньому можуть взяти усі охочі.

«Останній велодень, який проводили у 2019 році, що все-таки Івано-Франківськ прагне до звання велостолиці і було 2 458 учасників – був встановлений рекорд України з найбільшою кількістю учасників з синьо-жовтими стрічками. Сподіваємося, що до Дня Незалежності, до 30-ї річниці Дня Незалежності буде не менш велелюдний захід», - зазначив пан Куземка.

З його слів, наразі вже складено маршрут майбутнього велопробігу, довжина якого – 7,5 кілометрів. «Були всі враховані попередні пропозиції, зауваження – так, щоб це було практично, комфортно, безпечно», - відзначив чиновник.

Реєстрація учасників на велопробіг відбуватиметься о 09.30 годині, а власне старт велопробігу заплановано на 10.00 годину 22 серпня.  

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне22 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/