У Чукалівці проведуть ягідний фестиваль. З рекордом України та ягідною картою


Ігор Попадюк - директор Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської радиЯгідники з усієї України з’їдуться до села Чукалівка Івано-Франківської міської територіальної громади.Тут, у протягом 13 та 14 серпня відбуватиметься перший Всеукраїнський ягідний фестиваль «Захід Беррі Фест».

Відповідне рішення ухвалив сьогодні на своєму черговому виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради.

Як зауважив, виступаючи на засіданні міськвиконкому, директор Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради Ігор Попадюк, фестиваль складатиметься з двох частин.

«13 серпня безпосередньо буде Четвертий національний конгрес ягідництва та кооперації – 2021, а 14 серпня вже на стадіоні села Чукалівка буде відбуватися велика кількість заходів...», - зазначив чиновник. Серед запланованих фестивальних заходів – виступи творчих колективів, майстеркласи для дітей, кондитерські майстер класи, презентація виробів з глини, представлення різноманітних сортів ягід.

Родзинкою ж фестивалю стане фіксація рекорду України з найдовшого ягідного пирога та розміщення карти України, виготовленої з ягід.

 

На фото: Ігор Попадюк - директор Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста ІФМР22 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/