Поліція Коломиї отримала «очі»: у районному відділі поліці запрацювала система відеомоніторингу території обслуговування


Коломийська поліція тепер може бачити більше і дальше.

Поліція Коломиї отримала «очі»: у районному відділі поліці запрацювала система відеомоніторингу території обслуговування. Фото: пресслужба ГУНП в Івано-Франківській області

21 липня у Коломийському районному відділі поліції запрацювала система відеспостереження за територією обслуговування Тепер на монітор чергового виведено 81 камеру зовнішнього відеоспостереження, які встановлені на території обласлуговування підрозділу: 57 – у місті Коломия то 24 – у населених пунктах Коломийського району. Нова система дозволяє у цілодобовому режимі спостерігати за оперативною обстановкою в місцях відеофіксації.

Як повідомили у пресслужбі поліції області, камери встановлено у співпраці з районною державною адміністрацією та з головами територіальних громад.

Крім того, у районному відділі працює система відеомоніторингу «Custody Records», яка сприяє попередженню можливих порушень як з боку поліцейських щодо затриманих, так і з боку відвідувачів щодо співробітників поліції.

Раніше, 29 червня, у Коломийському відділі поліції розпочав роботу фронт-офіс – новий механізм посилення прозорості спілкування поліції з населенням, який фактично перетворив районний відділ правоохоронного органу на такий собі сервісний центр, де громадянин може не зареєструвати звернення, а й отримати інформацію щодо кримінального провадження або ж залишити відгуки про роботу поліції.

 

Фото: пресслужба ГУНП в Івано-Франківській області22 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/