Не минуло і двох місяців: на Івано-Франківському міському озері вирішили таки облаштувати пляж


Не минуло і двох місяців: на Івано-Франківському міському озері вирішили таки облаштувати пляж. Фото з відкритих джерел ілюстративнеНа Івано-Франківському міському озері таки облаштують пляж та місце для купання.

Про необхідність попрацювати в даному напрямку говорив заступник Івано-Франківського міського голови Руслан Гайда, звертаючись до директорки комунального підприємства «Центр розвитку міста та рекреації» Руслани Василюк. Він нагадав, що відповідне доручення міський голова Руслан Марцінків дав ще на попередній оперативній нараді тиждень тому.

«На попередній нараді ми були всі разом присутні – міський голова дав доручення організувати місце для відпочинку і купання на міському озері. Так що нам треба попрацювати – розробити проєкт по влаштуванню відпочинкової зони на міському озері. Давайте ми цим займемось, коли треба, усі служби підключимо для того, щоб втілити в життя це доручення міського голови», - зазначив заступник мера.

Нагадаємо, за твердженням директора Івано-Франківської рятувально-водолазної станції Миколи П'ятковського, вся акваторія міського озера на сьогоднішній день вважається місцем, небезпечним для купання, а тому купання там наразі заборонене.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне20 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/