На Івано-Франківщині мисливськими забавами відзначили 100-річчя Українського товариства мисливців та рибалок


Фото: Івано-Франківське обласне управління  лісового та мисливського господарстваУкраїнське товариство мисливців та рибалок відзначає 100 років із дня створення.З нагоди такої події у селі Хом'яківка Тисменицького району відбулися мисливські забави та змагання зі спортивної стрільби та риболовлі.

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Участь у змаганнях взяли 20 команд районних та первинних організацій УТМР Івано-Франківської області. Учасники змагалися у рибальстві, стендовій стрільбі, стрільбі з пневматичної гвинтівки, сапборді. Показові виступи були з імітації реву оленя та презентації мисливських трофеїв. На завершення учасники святкування пригощалися смачними мисливсько-рибальськими стравами.

фото: Івано-Франківське обласне управління  лісового та мисливського господарства

Важливо, що у складі кожної команди були юніори віком від 6 до 12 років. Юні учасники взяли призові місця у змаганнях у стрільбі з пневматики та спортивній риболовлі.

Фото: Івано-Франківське обласне управління  лісового та мисливського господарства

Нагадаємо, Українське товариство мисливців і рибалок розпочало свою діяльність 10 липня 1921 року в місті Харкові. За ініціативою Центромисливства при наркоматі землеробства Української республіки був скликаний перший з’їзд, де мисливці та рибалки об’єдналися у Всеукраїнську спілку. На Прикарпатті історія заснування громадських організацій сягає ХІХ ст., відколи мисливство перестало бути привілеєм вельмож. Завдяки діяльності мисливських об’єднань розроблено правові засади мисливства, збережено давні традиції ловецтва, інтродуковано нові види фауни. До сьогодні мисливські товариства продовжують відігравати важливу роль у збереженні та розвитку мисливства в області.20 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/