В Івано-Франківську відбудеться фестиваль культур


В Івано-Франківську відбудеться фестиваль культур. Фото: Департамент молодіжної політики та спорту ІФМРЩорічний фестиваль культур “Global Village” відбудеться цього тижня в Івано-Франківську.

Організаторами заходу стали Локальний комітет молодіжної організації AIESEC та Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Як повідомили у Департаменті молодіжної політики та спорту, фестиваль відбуватиметься 24 липня о 16.30 годині у Міському парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.

В рамках заходу його організатори запланували низку заходів, які включають спілкування з активною молоддю з інших країн; дослідження різноманітних культур; • колоритну музика та яскраві виступи; дегустацію традиційної їжі з різних куточків світу; веселі майстер-класи. Крім того, організатори обіцяють можливість для кожного охочого можливість знайти на фестивалі стажування своєї мрії і для всіх учасників – отримати незабутні емоції та враження, «які зігріватимуть навіть тоді, коли літо зайде за горизонт».20 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/