Хуго — модернізм в деталях


Один з найдавніших будинків моди може похвалитися не лише багаторічною історією, а й умінням створювати відмінні лінійки для будь-якого віку та поколінь. З моменту зародження бренду у 1924 році їх портфель продовжував розширюватися коштом безлічі суббрендів, які до нашого часу поєдналися у дві основні лінії Босс та Хуго. Якщо з першою все зрозуміло — вона відображає багату спадщину компанії та класичний підхід, то що можна сказати про другу? Про це та багато іншого поговоримо у нашій статті.

Для початку познайомимося з айдентикою оглядаємої марки. HUGO — це авангардний одяг, поєднуючий у собі business та casual формат. На відміну від свого старшого побратима, він пропонує інноваційні колекції з нетрадиційними деталями та новаторським підходом. Зосередившись на більш сучасних тенденціях, лейбл став улюбленцем молодих хлопців та дівчат, пропонуючи їм все необхідне для їхнього стилю життя: від маст-хев світшотів до яскравих сорочок з принтами. Його лінійкам характерна така ж професійна майстерність, як у Boss, відрізняючись більш неординарними штрихами.

HUGO регулярно поповнює колекції цікавими пропозиціями у вигляді усіляких новаторських ідей та несподіваних колаборацій. Тепер, коли ми знаємо усі особливості марки, заглянемо всередину її каталогу.

Цікаво, що лейбл є великим шанувальником культур різних народів сходу. Не так давно, вони презентували капсульну колекцію Smiley з культовыми зображеннями смайлів у неповторному стилі японського художника Шин Рей.  Фірмовий візерунок медведя був теж модернізованим тату-мастером з Японії та вже представлений в останніх новинках.

Серед їхньої ділової класики присутні елегантні костюми для чоловіків та жінок: від смужки до пастельних тонів, від типових силуетів до оверсайз форм — вони вийшли на інший рівень пошиття та значно відрізняються від еталонних фасонів BOSS.

У лінійках останніх сезонів можна помітити більшу різноманітність жіночих суконь та спідниць. Ніжні мереживні або яскраві атласні моделі вражають своєю витонченістю та естетикою.

Побачити на власні очі та придбати актуальні пропозиції від HUGO можна на сайті Ultrashop. Бажаємо вдалого шопінгу!19 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/