Прикарпатський митник незаконно звільнив підприємця від сплати ПДВ на суму 776 тисяч гривень


Збитків державі на суму 776 тисяч гривень завдав своїми діями один з інспекторів відділу митного оформлення № 2 митного поста «Прикарпаття» Галицької митниці.

Прикарпатський митник незаконно звільнив підприємця від сплати ПДВ на суму 776 тисяч гривень. Фото: пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури

Як повідомили у пресслужбі Івано-Франківської обласної прокуратури, посадовець під час митного оформлення товарів неправильно застосовано преференції та код способу розрахунку, внаслідок чого суб’єкта господарювання було протиправно звільнено від сплати податку на додану вартість і спричинено збитки державі в розмірі 776 тисяч гривень. Протиправні дії митника було задокументовано працівниками Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Наразі ними за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури повідомлено посадовцю про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки – діянні, кримінальну відповідальність за яке передбачено частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання про відсторонення особи від займаної посади. Досудове розслідування триває.

 

Фото: пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури16 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/