В Івано-Франківській ЦМКЛ до Дня Незалежності запрацює унікальний ангіограф


В Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні тривають роботи з облаштування нового відділення інтервенційних методів діагностики і лікування.

Марія Бойко - начальниця Управління охорони здоров'я ІФМР

Про це начальниця Управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко розповіла днями на оперативній нараді у міського голови обласного центру Прикарпаття. З її слів, на сьогоднішній день ремонтні роботи вже практично завершені і відбувається встановлення обладнання.

Пані Бойко відзначила, що у відділенні працюватиме новітній ангіограф, обладнаний блоками резервного живлення та охоролдження, що робить його унікальним в Україні. «Те, що дуже важливо, те, чого, як нам говорять, немає ніде в Україні… – це є блоки резервного живлення ангіографа і блоки охолодження, тобто для того, щоби стабілізувати оті перепади напруги, тому що напруга у нас в мережі дуже часто змінюється і ми мали проблеми у 2019 і 2018 роках, тому що часто ремонтували власне рентгенологічне і агіографічне обладнання», - розповіла чиновниця.

Новий ангіограф на слайдах Управління охорони здоров'я ІФМР

Завершити роботи планують у серпні, щоб урочисто відкрити оновлене відділення до Дня Незалежності України. Як зауважив міський голова Руслан Марцінків, він навіть запросив на вказану подію Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.15 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/