На Прикарпатті придумали, як запобігти втраті зору у школярів через... гру в бадмінтон


«Бадмінтон і зір». Таку назву носить новий спільний проєкт Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківської обласної дитячої лікарні та Івано-Франківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, який має на меті запобігти втраті зору у школярів через заняття бадмінтоном.

На Прикарпатті придумали, як запобігти втраті зору у школярів через... гру в бадмінтон. Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника

Як повідомили у пресслужбі Прикарпатського університету, проєкт було ініційовано президентом федерації бадмінтону України Олексієм Дніпровим.

Вчора, 14 липня відбулась зустріч експертів проєкту за участю ректора ПНУ ім. Василя Стефаника Ігоря Цепенди, генерального директора, головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Тараса Мельника, керівника відділення НОК України в Івано-Франківської області Мирослава Карабіна, директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктора Кімаковича, начальника Івано-Франківського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Михайла Стефанківа, головного обласного дитячого  офтальмолога Надії Гаврилишин.

На Прикарпатті придумали, як запобігти втраті зору у школярів через... гру в бадмінтон. Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника

Учасники зустрічі визначили механізм проведення медично-педагогічного експерименту серед школярів області, спрямованого на упередження та зупинення втрати зору серед учнів шляхом гри у бадмінтон. Фокус групою є школярі 5 – 9-х класів у загальній кількості 240 учнів.

Проєкт стартує з середини вересня цього року і триватиме впродовж навчального року 2021/2022.  Про його результати повідомлятимемо.

 

Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника15 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/