МРТ в Івано-Франківській міській лікарні № 1: апарат придбали треба гроші на ремонт


11,6 мільйонів гривень обійшовся бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади новий сучасний магнітно-резонансний томограф, що його було придбано для Івано-Франківської міської клінічної лікарні № 1.

Оперативна нарада 13.07.2021 року в КНП "Міський клінічний перинатальний центр ІФМР". За трибуною - Марія Бойко

Як повідомила, виступаючи на оперативній нараді у міського голови, начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко, на сьогоднішній день кошти вже оплачені, апарат МРТ придбано. От тільки можливості встановити його у лікарні та використовувати за призначенням наразі немає.

Зі слів чиновниці апарат попросту немає куди привезти, адже виділене під нього приміщення потребує ремонту. Для цього необхідно ще близько 350 тисяч гривень. До того апарат залишається на відповідальному зберіганні у компанії-продавця. «МРТ – кошти оплачені. Власне… 11 600 (тисяч гривень – БРІЗ) – то є кошти на МРТ. Але для того, щоби його привезти, 350 тисяч (гривень – БРІЗ) потрібно на ремонти. Тому зараз МРТ є на відповідальному зберіганні в того, в кого ми закупили», - зазначила Марія Бойко.

У свою чергу Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків доручив керівництву фінансового управління Івано-Франківської міської ради профінансувати необхідну для ремонту суму першочергово.

 

На фото: Марія Бойко виступає на оперативній нараді у міського голови в КНП "Міський клінічний перинатальний центр ІФМР"14 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/