В Івано-Франківську виявилась ще одна випускниця-двохсотбальниця з ЗНО


В Івано-Франківську виявилась ще одна випускниця-двохсотбальниця з ЗНОСеред цьогорічних випускників закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської міської територіальної громади виявилась ще одна, яка набрала 200 балів на тестуванні зовнішнього незалежності оцінювання.

Про це повідомив сьогодні Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків. З його слів, дев’ятою двохсотбальницею стала випускниця Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради Анна Боднар. «Анна Бондар, випускниця 5 ліцею, спершу отримала 199 балів на ЗНО з англійської мови! Але подала на апеляцію, відстояла свої права та отримала 200балів», - розповів мер.

Він також нагадав, що міський виконавчий комітет на своєму попередньому засіданні виділив з бюджету міської територіальної громади кошти в сумі 45 тисяч гривень для виплати грошової премії усім двохсотбальникам - по 5 тисяч гривень на кожного. Відповідна премія тепер чекає і на Анну Боднар. «Вона своїм прикладом показала, що головне – бути впевненим у собі, своїх можливостях... не здаватись та йти до кінця!» - додав міський голова.13 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/