Комунальних працівників та техніку сіл Івано-Франківської міської тергромади передадуть КП «Благоустрій»


Мер Руслан Марцінків пообіцяв передати КП "Благострій" сільських комунальних працівників та передану селам технікуСільських комунальних працівників та техніку , передану селам Івано-Франківської міської територіальної громади передадуть комунальному підприємству «Благоустрій», а саме підприємство підпорядкують заступнику Івано-Франківського міського голови Віталію Федоріву, який за розподілом функціональних обов’язків «відає» питаннями інтеграції громад.

Відповідне рішення озвучив сьогодні на оперативній нараді Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Мер також пообіцяв передати комунальному підприємству «Благоустрій» базу у селі Крихівці, де зберігатиметься техніка і доручив директору підприємства Михайлові Яцківу подбати про придбання нової техніки. Пообіцяв при цьому сприяння міської влади.  Це пов’язано насамперед з необхідністю забезпечити цілеспрямовану діяльність із знищення борщівника, яким у великій кількості поросли поля у селах Івано-Франківської міської територіальної громади.

«Проблема, що треба чимось працювати. Для того, щоби косити борщівник у такій кількості, яка є, на приклад у селах, то треба трактори. Там косою не скосиш, особливо ті поля, які заросші», - зазначив мер.

Там же, де борщівник росте у невеликих кількостях на видних, публічних місцях, міський голова доручив своїм радникам, відповідальним за села міської тергромади, ліквідувати його силами сільських громад.13 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/