Смертельний відпочинок. На річці Бистриця Солотвинська в Івано-Франківську – третя смерть за кілька днів


Смертельний відпочинок. На річці Бистриця Солотвинська в Івано-Франківську – третя смерть за кілька днівВ Івано-Франківську – новий факт загибелі на водах… І знову на річці Бистриця Солотвинська.

Як повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС України в області, на цей раз загинула дівчинка, яка відпочивала на річці з боку вулиці Набережної імені Василя Стефаника у районі магазину «АТБ».

Нещастя сталося сьогодні, 12 липня, близько 18.56 години. Прибулі на місце рятувальники відділення водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС в області витягнули дитину з води без свідомості.

Майже годину рятувальники спільно з медиками намагалися реанімувати дитину. Втім, на жаль, безуспішно. О 19.56 годині медики констатували смерть.

Нагадаємо, вчора ввечері приблизно в тому ж місці загинув підліток, спригнувши з пішохідного мосту, а у п’ятницю, 9 липня, на річці Бистриця Солотвинська, поблизу автомобільного моста на вулиці Галицькій втопився іноземець.12 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/