Прикарпатцям пропонують взяти участь в унікальному опитуванні, яке допоможе визначити найбільші проблеми донорства


Прикарпатцям пропонують взяти участь в унікальному опитуванні, яке допоможе визначити найбільші проблеми донорстваДонорUA та Dig Data запустили масштабне опитування щодо стану донорства крові в Україні.

Ініціатори опитування мають на меті оцінити рівень обізнаності щодо цього питання. Відтак, кожен, хто візьме в ньому участь, може допомогти отримати унікальні дані, важливі для реагування на проблеми донорства в країні.

Це — перше дослідження такого масштабу в Україні на відповідну тему. На основі дослідження будуватиметься комунікаційна кампанія щодо залучення населення до донорства. Крім того, в ДонорUA розраховують знати, як залучити більшу кількість людей до здавання крові та дізнаємося найпоширеніші проблеми, із якими зіштовхуються донори.

На сайті ДонорUAсьогодні зареєстровано близько 40 000 користувачів. Опитування можуть пройти охочі, що проживають на території України та досягли 18-річного віку. Фахівці з компанії Dig Data зберуть інформацію для аналізу, прогнозування та розробки покращення стану донорства в Україні. DigData (digdata.com.ua) — дослідницьке агентство, яке вивчає потреби, ставлення та звички різних верств населення й споживачів брендів. Для опитувань як в Україні, так і за її межами застосовує кількісні та якісні методи. Компанія дотримується Міжнародного кодексу ICC/ESOMAR із практики проведення маркетингових і соціальних досліджень.

Анкету для опитування можна знайти за посиланням.12 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/