На річці Бистриця Солотвинська в Івано-Франківську знову втопилася людина… Вже друга за три дні


В Івано-Франківську на річці Бистриця Солотвинська знову втопився чоловік.

На річці Бистриця Солотвинська в Івано-Франківську знову втопилася людина… Вже друге за три дні. Фото: пресслужба ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області

Як повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області, нещастя сталося ввечері у неділю, 11 липня.

Чоловік стрибнув у воду з пішохідного моста через річку, що з’єднує територію, прилеглу до Івано-Франківського національного університету нафти і газу та територію біля Німецького озера, і не виплив.

О 20.55 годин водолази Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України в області виявили постраждалого у річці, витягнули на берег та передали медикам. Втім, вжиті останніми реанімаційні заходи, на жаль не дали позитивного результату. О 20.58 годині медики констатували смерть потерпілого.

Нагадаємо, це вже другий випадок утоплення людини в місцях масового відпочинку на річці Бистриця Солотвинська в Івано-Франківську за останні кілька днів. Раніше – у п’ятницю, 9 липня, чоловік (як повідомили пізніше місцеві ЗМІ, він виявився іноземцем) втопився у районі автомобільного моста через річку на вулиці Галицькій.12 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/