У Коломиї продовжують шукати зниклого під час купання місцевого жителя


У Коломиї продовжують шукати зниклого під час купання місцевого жителя. Фото з відкритих джерел ілюстративнеВ Коломиї продовжують шукати 41-річнчого місцевого мешканця, який 7 липня зник під час купання на річці Прут.

Нагадаємо, 7 липня о 18.28 годині до рятувальників Коломийської рятувально-водолазної станції надійшло повідомлення від поліцейських про те, що на річці Прут під час купання зник мешканець міста Коломия, 1980 року народження.

Пошуки ймовірного потопельника тривали до 22-ї години 7 липня та весь день 8 липня.

Вчора, як повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, до пошуково-рятувальних робіт було залучено 26 осіб особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області, Коломийської рятувально-водолазної станції та поліції на 3 одиницях техніки. В тому числі 9 водолазів.

Рятувальниками відділення водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувальної частини Аварійно-оятувального-загону спецпризначення ГУ ДСНС в області на човні два рази візуально обстежили русло річки на відстані 12 кілометрів, а також обстежили дно річки на площі 80 тисяч метрів квадратних.

У свою чергу рятувальниками РВС міста Коломия обстежили дно річки в місці ймовірного утоплення на площі 16,5 тисяч метрів квадратних.

Одночасно рятувальниками 5-го Державного пожежно-рятувального загону та мобільної оперативної групи Коломийського райуправління ГУ ДСНС в області спільно та поліцейськими обстежили берегову лінію з двох сторін річки на відстані 6 кілометрів.

Виявити зниклого чоловіка не вдалося.

О 20.30 годині 8 липня пошукові роботи були призупинені і відновилися сьогодні вранці.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне9 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/