Прикарпаття відвідали румунські поліцейські та ветерани МВС з Румунії


Прикарпаття відвідали румунські поліцейські та ветерани МВС з Румунії. Фото: пресслужба ГУНП в Івано-Франківській областіДелегація представників поліції Румунії прибула на Прикарпаття.

Як повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, до складу делегації увійшли представники поліції повіту Марамуреш та Національної асоціації воєнних кадрів у відставці та резерві МВС Румунії.

Метою візиту стало підтримання партнерських відносин та розвиток двохсторонньої співпраці у правоохоронній сфері між Івано-Франківщиною та Румунією.

Гості відвідали музей Головного управління Нацполіції в області, зустрілися з керівництвом обласного ГУНП – заступником начальника Головного управління Василем Кіцелюком та начальником управління кадрового забезпечення Андрієм Бондуком, обговорили з ними етапи подальшої співпраці, в тому числі щодо обміну досвідом між працівниками поліції обох країн.

Як зауважив заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк подібна співпраця є необхідною між поліцейськими двох країн.

 

Фото: пресслужба ГУНП в Івано-Франківській області8 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/