До позаміських літніх таборів вирушили ще понад півсотні юних іванофранківців пільгових категорій


До позаміських літніх таборів вирушили ще понад півсотні юних іванофранківців пільгових категорій. Фото: Департамент молодіжної політики та спорту ІФМРПонад пів сотні дітей пільгових категорій з населених пунктів Івано-Франківської міської територіальної громади вирушили вчора на літній відпочинок до позаміських дитячих таборів.

Про це повідомили у Департаменті молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Як зазначається, загалом у цю зміну у двох таборах – «Лімниця», що у селі Вістова Калуського району та «Сокіл», що у селі Сокіл Івано-Франківського району відпочиватимуть 52 юних іванофранківця пільгових категорій.

Так, до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Лімниця» направлено 14 дітей пільгових категорій. Шестеро з них – це діти з сімей учасників АТО/ООС, ще шестеро – діти з багатодітних сімей, одна дитина з внутрішньо переміщеної сім’ї та одна талановита обдарована дитина.

До позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Сокіл» направлено вирушили 38 дітей пільгових категорій. 11 з них – діти з сімей учасників АТО/ООС, 14 – діти з багатодітних сімей. Ще семеро перебувають на диспансерному обліку, двоє – діти з інвалідністю. Крім того, - три талановиті та обдаровані дитини та одна дитина з сім'ї, де один із батьків з інвалідністю.

В Департаменті молодіжної політики та спорту зауважили, що всього від початку оздоровчої кампанії 2021 року до закладів оздоровлення та відпочинку уже відправлено 221 дитину пільгових категорій міської територіальної громади.

 

Фото: Департамент молодіжної політики та спорту ІФМР7 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/