В Івано-Франківську призначили ще трьох директорів шкіл. Двох - вже не вперше


Івано-Франківська міська рада уклала контракти ще з трьома директорами ліцеїв обласного центру Прикарпаття, які перемогли у конкурсах на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти.

В Івано-Франківську призначили ще трьох директорів шкіл. Двох - вже не вперше. Фото з допису Вікторії Дротянко у фейсбуці

Про це повідомила сьогодні заступниця Івано-Франківського міського голови Вікторія Дротянко.

«Сьогодні ми підписали ще 3 контракти з новими директорами шкіл. Вони пройшли конкурс, показали високі знання та довели, що гідні носити звання керівника закладу», - зазначила чиновниця. З її слів, згідно з новим законодавством, нові директори шкіл призначаються на два роки, а призначення керівників повторно здійснюється на шість років. Серед новопризначених керівників ліцеїв таких, які посіли свої директорські крісла не вперше, - двоє.

Відтак, повторні контракти (терміном на 6 років) укладено з директоркою Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради Любов’ю Мургою та директором Вовчинецької гімназії Петром Павлюком. Крім того, перший контракт (терміном на 2 роки) укладено з новоспеченою директоркою Ліцею № 19 Івано-Франківської міської ради Оксаною Борович.

Нагадаємо, раніше, 30 червня, міська влада уклала контракти з керівниками семи інших закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської міської територіальної громади.

Фото з допису Вікторії Дротянко у фейсбуці6 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/