В Україні зареєстрували ще одну вакцину проти COVID-19


В Україні зареєстрували ще одну вакцину проти COVID-19. Фото з відкритих джерел ілюстративнеМіністерство охорони здоров’я України зареєструвало ще одну вакцину проти COVID-19.

Як повідомили в Центрі громадського здоров’я МОЗ України, йдеться про вакцину Janssen виробництва компанії Johnson & Johnson.

Її було зареєстровано 2 липня як вакцину для екстреного медичного застосування.

В МОЗ України розповіли, що Janssen — це векторна вакцина розроблена, фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson & Johnson. Вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, у який вмонтовано ДНК, що кодує шипоподібний білок вірусу SARS-CoV-2. Потребує температури зберігання від +2 до +8 С. Для повної імунізації достатньо однієї дози.

Вакцина дозволена до екстреного застосування ВООЗ, також дозвіл на її використання дали США, Велика Британія, ЄС, Швейцарія, Канада та багато інших країн.

За інформаціє Центру громадського здоров’я, раніше в Україну вже було ввезено 500 доз вакцини Janssen з дотриманням порядку ввезення незареєстрованих лікарських засобів для вакцинації працівників приватної компанії, яка оплатила її вартість, організувала доставку та забезпечила дотримання температурного режиму. Співробітники цієї компанії працюють на Алясці у сфері рибальства й мали вакцинуватися сертифікованою в США вакциною для того, щоби їх пустили в цю країну.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне5 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/