Прикарпатські «міграційники» у червні оформили майже 14,7 тисяч паспортних документів


Прикарпатські «міграційники» у червні оформили майже 14,7 тисяч паспортних документів. Фото з відкритих джерел ілюстративнеМайже 14,7 тисяч паспортних біометричних документів оформили у червні цього року співробітники органів Державної міграційної служби на Прикарпатті.

Про це повідомили у пресслужбі Управління ДМС України в Івано-Франківській області.

Як зазначається, за вказаний період прикарпатські «міграційними» оформили 5 113 паспортів громадянина України у формі ІD-картки та 9 582 паспорти громадянина України для виїзду за кордон.

В обласному Управлінні ДМСУ зауважили, що у червні кількість оформлених підрозділами управління паспортних документів є на 3,2 тисячі штук більшою, ніж у травні місяці.

Також було відзначено, що наприкінці червня в обласному УДМС було оформлено 60-тисячний біометричний документ від початку 2021 року.

«Міграційники» нагадали, що оформити  паспорт громадянина України у формі ID-картки або ж закордонний паспорт можна у будь-якому територіальному підрозділі міграційної служби незалежно від зареєстрованого місця проживання.

При цьому у зв’язку з дією на території України карантинних заходів документи ( національні паспорти у формі ID-картки і паспорти для виїзду за кордон) , які з різних причин раніше не були отримані заявниками, не підлягають знищенню і можуть бути отримані їх власниками у будь-який час.

Для зручності отримувачів адміністративних послуг в усіх територіальних підрозділах міграційної служби Івано-Франківщини працює сервіс «Електронна черга», через який можна, зайшовши на сайт ДМС України свій візит до обраного територіального підрозділу на оптимальний день і час.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне5 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/